Слухати

Білорусь вважає відносини з Україною конструктивними / Новини на Громадському радіо

Білорусь вважає відносини з Україною конструктивними

04 січня 2018 - 17:37
МЗС Білорусі відзначив міжрегіональне співробітництво з Україною

У 2017 році активізувався політичний діалог Білорусі з Україною, що забезпечило конструктивний характер відносин між країнами.

Про це йдеться у щорічному огляді підсумків зовнішньої політики і діяльності білоруського МЗС.

«Помітно активізувався політичний діалог з Україною. Обмін офіційними візитами на вищому рівні (26 квітня і 20-21 липня) забезпечив підтримку конструктивного характеру відносин, поступальний розвиток торгово-економічного партнерства і міжрегіонального співробітництва. Беручи до уваги складну ситуацію на сході України, Білорусь надала гуманітарну допомогу населенню, що знаходиться по обидві сторони розмежувальної лінії», — ідеться у звіті МЗС Білорусі.

Читайте також: Білорусь як держава не є другом України через залежність від РФ — Сарочик

Нагадаємо, 21 липня президент Білорусі Олександр Лукашенко прибув з візитом в Україну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+