Слухати

Громадське радіо вирушає у Вінницю, щоби надати слово місцевій громаді / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо вирушає у Вінницю, щоби надати слово місцевій громаді

04 січня 2018 - 17:53
18 та 19 січня з 10:00 до 12:00 у вільному просторі «Чердак» (вул. Миколи Оводова, 22, м.Вінниця) Громадське радіо проведе прямі ефіри

Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди у Вінниці. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість.

Приходьте та слухайте наживо прямі виїзні ефіри Громадського радіо у вашому місті — Вінниці, а також отримайте нагоду поставити запитання нашим спікерам. Поговоримо про таке:
— Батьківщина Президента і Прем’єра — у чому секрет успіху і поразок Вінниці?
— Чи їдять вінничани Рошен: чим насправді живе місто?
— Бути мером після Гройсмана: як вижити на посаді;
— Як змінили Віницю переселенці і як Вінниця змінила переселенців;
— та багато іншого. 

Ефіри проведуть досвідчені радіоведучі Тетяна Трощинська та Ірина Славінська. Ефіри відбудуться у рамках масштабного проекту «Громадське радіо у твоєму місті», в якому ми вирушаємо в поїздку по Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок, а також зустрітися зі своїми слухачами та відповісти на всі ваші запитання.

Крім того, 19 січня з 17:00 до 19:00 запрошуємо на лекцію від Громадського радіо у вільному просторі «Чердак» (вул. Миколи Оводова, 22, м.Вінниця). Тетяна Трощинська та Ірина Славінська розкажуть про таке: 50% успіху: як про жінок пишуть, говорять і показують у медіа? Як правильно подати свої теми і стати цікавими для медіа, Як ефективно і швидко підготуватися до інтерв’ю? Як говорити так, щоби тебе чули?

Тетяна Трощинська — редакторка, авторка та ведуча на Громадському радіо, 7 років була заступницею головного редактора ТСН на каналі 1+1. Є медіаторкою та фахівчинею з переговорних навичок за Гарвардською методикою, працює тренеркою Академії лідерства за програмою Ради Європи. Вона також розробляє та проводить тренінги зі стратегічної, кризової комунікації та конфлікт-менеджменту, з розвитку комунікативних та медіа-навичок дорослих.

Ірина Славінська — літературознавиця, перекладачка, авторка та ведуча програм на Громадському радіо, колумністка в ELLE Ukraine, літературна оглядачка в Українській правді. Ірина працювала Кураторкою української літературної програми на Книжковому Арсеналі, а також є засновницею та координаторкою сайту Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+