Слухати

Порошенко підписав закон про протидію домашньому насильству

04 січня 2018 - 12:30
Законом передбачено створення Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства
Порошенко підписав закон про протидію домашньому насильству / Новини на Громадському радіо

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Документом передбачається впровадження комплексного підходу до боротьбі з домашнім насильством, суттєве доповнення існуючих інструментів такої боротьби, введення нових визначень термінів, та інших норм, спрямованих на покращення захисту потерпілих від домашнього насильства. Зокрема, Законом передбачено створення та забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства, пояснили в Адміністрації президента.

Читайте також: Коли можна вдарити: як молодь ставиться до насильства у стосунках?

Документ спрямований на узгодження положень чинного законодавства України у сфері протидії домашньому насильству та насильству стосовно жінок і адаптування його до європейських стандартів, що забезпечують підготування бази для ратифікації Стамбульської конвенції.

7 грудня парламент ухвалив закон про запобігання та протидію домашньому насильству.

Читайте також: «Поліна» дає збій: історія побитої дружини

Зазначимо, уже сім місяців в Україні працюють три пілотні проекти поліції з протидії домашньому насильству «Поліна» — у Дарницькому районі Києва, Малиновському районі Одеси та у Сєвєродонецьку Луганської області. Мобільні групи «Поліни» з 12 червня здійснили понад 1400 виїздів за зверненнями з приводу вчинення насильства в сім’ї.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+