Слухати

В МВС роз’яснили зміни у правилах дорожнього руху з 1 січня  / Новини на Громадському радіо

В МВС роз’яснили зміни у правилах дорожнього руху з 1 січня

04 січня 2018 - 14:27
МВС пропонує підвищити штраф за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год до 3 400 гривень

В Україні ще не набула чинності нова система штрафів за порушення правил дорожнього руху. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ України.

У МВС пояснили, що з 1 січня 2018 року в силу вступило обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год, впровадження відеофіксації порушень та зміна порядку видачі водійських прав.

Перше посвідчення, зокрема, буде видаватися на два роки з правом обміну на постійне, якщо водій за цей час зробить не більше 3 порушень.

«Звертаємо увагу на те, що зміна розміру штрафів неможлива без внесення відповідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення Верховною Радою України. Нова система штрафів ще не почала діяти», — підкреслили в МВС.

МВС пропонує підвищити штраф за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год до 3 400 гривень (зараз 510 гривень).

За залишення місця ДТП пропонується штраф 3 400 гривень і можливість позбавлення права керування транспортним засобом на термін до шести місяців. Крім того, в 20 разів пропонується збільшити розмір штрафу за керування авто без відповідного права до 10 200 гривень, а за повторне порушення — 40 800 гривень. 

pravyla.jpg

Зміни в ПДД // mvs.gov.ua
Зміни в ПДД
mvs.gov.ua

pravyla2.jpg

Правила ПДД // mvs.gov.ua
Правила ПДД
mvs.gov.ua

shtrafy.jpg

Штрафи // mvs.gov.ua
Штрафи
mvs.gov.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+