Слухати

Шпиталь закриють для медіа на період реабілітації звільнених з полону

05 січня 2018 - 14:28
Зарицька заявила, що частина звільнених з полону відмовилася від лікування через тиск громадськості і преси
Шпиталь закриють для медіа на період реабілітації звільнених з полону / Новини на Громадському радіо

На період реабілітації військовослужбовців, яких було звільнено з полону 27 грудня, військовий шпиталь буде закрито для медіа та громадськості. Про це повідомила керівник офісу уповноваженого президента з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарицька, повідомляє 112-Україна.

«Військові для проходження реабілітації будуть продовжувати перебувати у військовому шпиталі. Ми домовилися з керівництвом шпиталю, що на період перебування в шпиталі його територію буде закрито для медіа і громадськості», — сказала вона.

Керівник офісу уповноваженого президента з питань реабілітації учасників АТО додала, що перший етап (медичний) надання допомоги звільненим завершено. З 5 січня починається новий етап - реабілітаційний.

Раніше Зарицька заявила, що частина звільнених з полону відмовилася від лікування через тиск громадськості і преси.

27 грудня на лінії розмежування в Донецькій області було організовано масштабний обмін заручниками між Україною і бойовиками терористичних «ДНР« та «ЛНР».

На підконтрольну Києву територію передали 73 людини, до ОРДЛО поїхали 233 людини. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+