Слухати

МОЗ: в Україні зареєстрували спалах вірусного гепатиту А, епідемії немає / Новини на Громадському радіо

МОЗ: в Україні зареєстрували спалах вірусного гепатиту А, епідемії немає

06 січня 2018 - 10:42
У Миколаївській області на гепатит А захворіли 47 людей

У Миколаєві та області на гепатит А захворіли 47 людей. З них 6 дітей. Про це інформує Центр громадського здоров’я МОЗ України.

Зазначається, що хворих госпіталізували до Миколаївської обласної інфекційної лікарні та Миколаївської обласної дитячої інфекційної лікарні. Троє людей від госпіталізації відмовились. 

У більшості хворих форма перебігу захворювання середньої важкості, у двох людей, у тому числі в 1 дитини – форма перебігу важка. Наразі у стаціонарі залишаються 35 людей.

Водночас у МОЗ наголошують, що в Україні зареєстрували спалах вірусного гепатиту А, а епідемії немає.

Так, за 11 місяців 2017 року в Україні зареєстрували 29 спалахів вірусного гепатиту А, показники захворюваності не перевищили середніх багаторічних рівнів, кажуть у МОЗ, Здебільшого спалахи були пов’язані з недотриманням заходів профілактики та порушенням протиепідемічного режиму на об’єктах, а також з недотриманням правил особистої гігієни самими хворими.

Як раніше повідомляло Громадське радіо з посиланням на міськраду Миколаєва, єдиний фактор, об’єднуючий хворих – вода з пунктів доочищення та розливу. Через це міська влада вирішила закрити 7 пунктів розливу доочищеної води.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+