Слухати

Президент Венесуели оголосив про початок випуску національної криптовалюти El Petro

06 січня 2018 - 13:44
За словами Мадуро, «свідоцтво про народження» національної криптовалюти представлять 14 січня

Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про початок випуску національної криптовалюти El Petro.

«Я наказав провести емісію 100 мільйонів El Petro, підтриманих всім венесуельським багатством. Акт про народження El Petro буде представлений 14 січня», — цитує політика телеканал Telesur.

Нагадаємо, Мадуро оголосив про намір створити у Венесуелі національну криптовалюта на початку грудня 2017 року. Тоді він заявив, що нова технологія допоможе подолати фінансову блокаду країни. 

Про намір випустити національну криптовалюту заявиляла і Естонія. Твк, наприкінці 2017 року Естонія оголосила про плани провести загальнонаціональне ICO, випустивши токен estcoin (есткоін). Однак центробанк Естонії і Європейський центральний банк ідею поки не підтримали.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+