Слухати

У Києві врятували собаку, який зірвався з даху на карниз (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві врятували собаку, який зірвався з даху на карниз (ФОТО)

06 січня 2018 - 14:01
Зоорятувальники зняли собаку з карнизу дев'ятого поверху

Собаку з карнизу дев’ятого поверху зняла Команда порятунку тварин Kyiv Animal Rescue Group. Про це вони повідомили на своїй сторінці у Facebook. 

Рятувальники отримали заявку про собаку, який виє на висоті дев’ятого поверху на вулиці Ушинського 23. Другий екіпаж команди рятувальників виїхав на місце подій.

«На даху балкону 9-го поверху дійсно виявився собака. Мабуть, злякавшись чогось, він забіг на дах і впав з нього, вдало зачепившись за карниз. Випадок був дуже складний, адже переляканий собака, побачивши людей, міг в будь-який момент стрибнути з 9-го поверху», — зазначають рятувальники. 

Один з членів команди спустився вниз мотузкою і підняв собаку назад на дах за допомогою висотного спорядження. 

Собаку забрала жінка, котра і викликала рятівників. Вона планує шукати власників тварини. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+