Слухати

ВПС США опублікували відео перехоплення російських винищувачів / Новини на Громадському радіо

ВПС США опублікували відео перехоплення російських винищувачів

06 січня 2018 - 18:07
Інциденти сталися минулого року над Балтійським морем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Військово-повітряні сили (ВПС) США опублікували відеозаписи перехоплень двох російських винищувачів Су-30 американськими винищувачами F-15.

Військові США перехоплювали російські літаки над Балтійським морем у міжнародному повітряному просторі 23 листопада і 13 грудня 2017 року.

За версією американців, літаки США вилетіли з авіабази Шяуляй в Литві і перехопили російські літаки через те, що росіяни не надали диспетчерам необхідні коди, а також план польоту, чого вимагають міжнародні угоди.

ВПС США стверджують, що перехоплення літаків над Балтійським морем є стандартною процедурою, яка відбувається останнім часом регулярно.

У Міністерстві оборони Росії визнали факт інцидентів, заявивши, що навчальні польоти російських винищувачів здійснювалися відповідно до міжнародних правил використання повітряного простору.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+