Слухати

У Києві за рік врятували 1369 тварин. Кому і як допомогли рятувальники (ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

У Києві за рік врятували 1369 тварин. Кому і як допомогли рятувальники (ФОТО, Відео)

07 січня 2018 - 23:54
Деякі тварини залишилися жити у будинках рятувальників

Команда порятунку тварин у місті Києві у 2017 році допомогла 1369 тваринам.

Про це йдеться на сторінці команди у Facebook.

Команда врятувала 711 котів: 168 тварин знято з дерев, відловлено 290 кошенят, котів та кішок, 61 тварину витягнуто із замкнених приміщень та 68 – із затиснутих конструкцій, труб, вузьких місць, 28 – з колекторів та колодязів, 14 – із заблокованих підвалів, 8 кошенят були вилучені із автомобілів, 29 тварин були зняті з фасадів будинків, з вікон дістали 5 застряглих котів, ще двох – з розбитої банки, 17 були госпіталізовані до ветеринарної клініки.

Команда також врятувала 377 собак і цуценят. 146 цуценят дістали з вузьких місць, 70 поранених і хворих та 30 збитих собак госпіталізували, 71 забрали з вулиці до притулку, з колодязів та колекторів дістали 33 собак, з підвалів витягнули 13, з пастки дістали 6 тварин, 8 собак деблокували за допомогою інструментів.

Читайте також: У Києві врятували собаку, який зірвався з даху на карниз (ФОТО)

Врятували також тварин інших біологічних видів: 160 кажанів, 30 ворон, 18 лебедів, 7 їжаків, 7 жаб, 6 качок, 5 білок, 4 черепах, різних птахів, а також єнота, шиншилу, мухоловку, лисицю, змію, лося, тхора та канюка.

33 тварин у 2017 році врятувати команді не вдалося.

Читайте також: Як австралійська вівчарка з’їжджала з гірки та прикрашала ялинку (ФОТО, ВІДЕО)

У будинках рятувальників залишилося жити 40 котів, кішок і кошенят, 7 собак, 10 кажанів, білка та щур.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+