Слухати

Хабар 5000 грн. за нетверезе водіння? Блогер звинувачує харківську поліцію (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Хабар 5000 грн. за нетверезе водіння? Блогер звинувачує харківську поліцію (ВІДЕО)

08 січня 2018 - 21:54
Блогер Олександр Куницький заявляє, що його колега зміг домовитись з поліцією не реєструвати порушення за 4000 гривень

Блогер Олександр Куницький опублікував відео, на якому, як він каже, працівники патрульної поліції, вимагають 5000 гривень за те, щоб не фіксувати факт водіння у нетверезому стані.

За словами блогера, йому зателефонував друг Віктор, якого затримала поліція на виїзді з Харкова. Поліція підозрювала факт водіння машиною в нетверезому стані. Сам водії не заперечував вживання алкоголю, але наполягав, що кількість спиртного була в рамках дозволеного законом.

На опублікованому відео видно, як колега пана Куницького пішов «домовлятись» з поліцією про менший розмір хабаря. На третій хвилині ролика два поліцейські, замість того, щоби оформлювати документи про порушення, вступають у дискусію з підозрюваним водієм і його товаришем.

Звуковий ряд на відео не завжди можна співставити з артикуляцією учасників розмови. Якість звуку не надто ясна, але можна розчути окремі фрази, зокрема, як один полісмен каже російською «Скажіть, Вікторе, що нам робити? Треба написати – напишемо! Треба вирішити – вирішимо!». На запитання чоловіка: «Сума адекватна?», полісмен відповідає «Адекватна», а потім «Віктор сказав 5000 гривень. Сам сказав». Потім зі слів учасників розмови можна зрозуміти, що врешті-решт вони погоджуються на меншу суму, 4000 гривень.

Після фіксації розмови на відео Олександр Куницький, підійшовши до згаданих поліцейських, вимагав повернути документи Віктора. В результаті вони повернули документи, а самі поїхали з місця пригоди.

За словами голови посту, у час, коли зупинили Віктора, на місці були поліцейські Попадюк та Гамбарян.

Олександер Куницький заявив на відео, що написав заяву щодо ситуації та планує побачити керівника відділу, якому підпорядковуються двоє працівників патрульної служби.

Офіційної реакції харківської полції, або керівництва МВС наразі немає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+