Слухати

Макрон подарував Сі Цзіньпіну коня / Новини на Громадському радіо

Макрон подарував Сі Цзіньпіну коня

08 січня 2018 - 10:35
Китайський лідер під час візиту до Франції висловив захоплення кіннотою

Президент Франції Еммануель Макрон подарував лідеру Китаю Сі Цзіньпіну коня елітної Французької республіканської гвардії під час першого дня візиту до країни.

Про це повідомляє Reuters.

Макрон та його дружина Бріджит здійснюють триденний тур Китаєм. Зокрема, вони вже відвідали музейний комплекс теракотової армії.

Французький лідер привіз до Китаю 8-річного мерина з кличкою Везувій. Кінь належав до кавалерійського корпусу президента.

Такий подарунок був обраний після того, як Сі Цзіньпін висловив своє захоплення 104 вершниками, які супроводжували його під час останнього візиту до Парижа в 2014 році.

«Це мало значення для президента, навіть враховуючи складність перевезення коня через санітарні норми. Це символ французького досконалості», — заявили в Єлисейському палаці.

Читайте також: Макрон ініціюватиме закон проти фейкових новин

«Безпрецедентний дипломатичний жест» став відповіддю на «дипломатію панди»: раніше Бриджит Макрон стала хрещеною матір’ю китайської панди, яку привезли з Пекіна до зоопарку поблизу Парижа.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+