Слухати

Колишні співробітники Google звинуватили компанію в дискримінації / Новини на Громадському радіо

Колишні співробітники Google звинуватили компанію в дискримінації

09 січня 2018 - 15:13
Раніше чоловіків звільнили з компанії через прояви гендерних та релігійних стереотипів

Двоє колишніх співробітників Google у США — Джеймс Деймор та Девід Гудман — подали в суд на компанію за дискримінацію. Чоловіки заявляють, що їх звільнили незаконно, а також повідомляють про те, що роботодавець має упередження щодо людей, які підтримують політику Дональда Трампа. Про це повідомляє Reuters.

Звільнені Деймор та Гудман заявили, що Google нібито має таємний чорний список представників ЗМІ, які мають консервативні політичні погляди.

Google підтвердили позов колишніх співробітників, повідомляє Reuters. Також у компанії зазначили, що з нетерпінням чекають суду, щоб відповісти на всі питання позивачів.

Джеймса Деймора звільнили з Google минулого року за розповсюдження маніфесту проти рівноправ’я жінок і чоловіків у сфері IT. Чоловік вважає, що через певні «біологічні відмінності» жінки не можуть працювати так само добре, як і чоловіки. В компанії маніфест Деймора розцінили як прояв гендерних стереотипів, що суперечать політиці корпорації.

Девіда Гудмана звільнили 2016 року через те, що він нібито звинуватив свого колегу-мусульманина в тероризмі на основі релігії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+