Слухати

Полк «Азов» спростовував інформацію про надходження їм американської зброї / Новини на Громадському радіо

Полк «Азов» спростовував інформацію про надходження їм американської зброї

09 січня 2018 - 13:40
Представник прес-служби полку «Азов» заперечує наявність у них зброї західних партнерів

Про те, що на лінії розмежування на Донбасі вже є зброя американського виробництва заявив провідний дослідник проекту BellingCat з питань Східної Європи та Євразії Арік Толер. Він додав, що таку зброю має, зокрема, полк «Азов».

«Багато шуму навколо офіційної згоди уряду США на продаж протитанкових ракетних комплексів Javelin Україні, але на лінії фронту на Донбасі батальйон «Азов» вже має виготовлене в США летальне озброєння», — написав Толер у своєму твіттері.

Полк «Азов» це твердження спростував.

«Ніякої летальної зброї від західних партнерів полк «Азов» не отримував за час свого існування», — сказав у коментарі Громадському радіо представник прес-служби полку «Азов» на позивний Нікополь.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+