Слухати

У СІЗО на непідконтрольній території загинули три людини - правозахисник

09 січня 2018 - 23:10
Ватажки непідконтрольних територій відмовляються передавати українських засуджених
У СІЗО на непідконтрольній території загинули три людини - правозахисник / Новини на Громадському радіо

На непідконтрольні території Донбасу в СІЗО17 померли три людини. Про це розповів в ефірі Громадського радіо керівник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський.

«Їх б’ють і просто так сильно, що потім не можуть тих людей вилікувати. Ліків не вистачає», — пояснює причини правозахисник.

За його словами, ватажки непідконтрольних територій відмовляються передавати людей, які були засуджені українськими судами.

«У колонія №60 тримають ВІЛ-інфікованих людей. У так званій «ЛНР» зупинена практика профілактики ВІЛ та СНІД, а люди у ній постійно потребують. Це люди, які засуджені судами України, і яких не хочуть передавати. У них погіршується здоров’я і вони помирають, але ЛНР все рівно їх не передає», — розповідає Павло Лисянський про ситуацію в іншому місці позбавлення волі. 

Читайте також: Я попробую договориться о посещении тюрем на неподконтрольной территории, — Лисянский

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+