Слухати

В Британії заборонили виготовлення виробів з вмістом пластикових мікрочастинок / Новини на Громадському радіо

В Британії заборонили виготовлення виробів з вмістом пластикових мікрочастинок

09 січня 2018 - 09:08
Скраби, зубні пасти та гелі для душу не міститимуть пластику

Сполучене Королівство заборонило виготовлення виробів, що містять пластикові мікрочастинки повідомляє The Guardian. 

Ця заборона зупинить виробників від додавання крихітних шматків пластику заради кращого змивання до засобів гігієни та косметики.

Через каналізацію змитий пластик втрапляв у океан, шкодячи морській флорі та фауні. Заборона дасть змогу вберегти океан від потрапляння у воду мільярдів шматочків пластику щороку, пише видання.

Заборона виготовлення продуктів з пластиковими мікроволокнами — перший крок уряду Британії. З липня планують ввести заборону і на продаж продуктів з вмістом таких мікроволокон.

Уряд Сполученого Королівства вперше пообіцяв заборонити пластикові мікрочастинки у вересні 2016 року, після заборони США у 2015 році.

 «Світовий океан — один з найцінніших природніх ресурсів і ми зараз робимо це, щоб боротися з пластиком, який руйнує дорогоцінне морське життя, — сказав міністр охорони навколишнього середовища Теріс Коффі. — Тепер, коли ми досягли цієї важливої віхи, ми працюватимемо над боротьбою з іншими формами відходів».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+