Слухати

Від сьогодні одностатеві пари в Австралії можуть реєструвати шлюби / Новини на Громадському радіо

Від сьогодні одностатеві пари в Австралії можуть реєструвати шлюби

09 січня 2018 - 16:50
Таким чином в Австралії зняті останні обмеження для одностатевих пар

Від сьогодні, 9 січня, в Австралії можна реєструвати шлюби між одностатевими партнерами. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Парламент Австралії дозволив реєстрацію одностатевих шлюбів у грудні минулого року. Проте, за правилами, пари можуть офіційно побратися тільки через місяць після подання заяви.

Перш ніж ухвалити відповідний закон, австралійський парламент провів опитування серед населення. 62% австралійців відзначили, що підтримують право одностатевих пар побратися.

Окрім шлюбів, в Австралії існують інші форми легальних союзів одностатевих пар залежно від регіону країни. Це можуть бути громадянські союзи, домашні партнерства або фактичне співмешкання. У більшості штатів одностатевим парам дозволялося спільне всиновлення дітей.

2004 року в Австралії були заборонені одностатеві шлюби. 2012 року парламент намагався ухвалити закон про їхню легалізацію, але ця спроба не була вдалою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+