Слухати

Японський астронавт виріс у космосі на 9 см / Новини на Громадському радіо

Японський астронавт виріс у космосі на 9 см

09 січня 2018 - 09:35
3 тижні перебування на Міжнародній космічній станції додали астронавту у зрості

Японський астронавт Норісіґе Канаі розповів, що виріс на 9 см за три тижні перебування на Міжнародній космічній станції на орбіті Землі. 

«Сьогодні у мене є важливе повідомлення. Я пройшов медичне обстеження з вимірюванням фізичних параметрів, і виявилося, що мій зріст збільшився зразу на 9 см. Ось так я витягнувся за три тижні», — написав Норісіґе Канаі в своєму твіттері. 

Японець каже, що тепер переживатиме, чи поміститься в сидіння космічного корабля «Союз»: «Такого не було з часів середніх і старших класів школи». 

u0nlrr4y_400x400.jpg

Аватарка Норісіґі Канаі у твіттері //
Аватарка Норісіґі Канаі у твіттері

В Японському агенстві аерокосмічних досліджень відзначили, що попередні випадки збільшення у зрості в космосі через відсутність гравітації були не більше 1-2 см. Зростання відразу на 9 см стало першим в історії космонавтики, повідомляє видання «Известия».

Японський астронавт Норсіґе Канаі разом з американцем Скоттом Тінґлом та росіянином Антоном Шкаплеровим прибули на МКС 19 грудня 2017 року. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+