Слухати

Близько ста відомих французьких жінок розкритикували кампанію проти сексуальних домагань

10 січня 2018 - 10:29
На їхню думку, важливий і необхідний протест проти сексуального насильства переріс в «полювання на відьом»

Близько ста відомих французьких жінок — письменниць, актрис та публічних персон — підписали відкритого листа, в якому піддали критиці кампанію проти сексуальних домагань, що почалася в США після історії з продюсером Харві Вайнштейном.

Відкритий лист опубліковано в газеті Le Monde.

«Згвалтування — це злочин. Але спроба пофліртувати, навіть наполеглива або незграбна — ні. Так само як галантність не є агресивним мачизмом», — сказано у листі.

Авторки звернення наголошують, що важливий і необхідний протест проти сексуального насильства переріс в «полювання на відьом».

«Чоловіків карають, змушуючи звільнятися з роботи всього лише за те, що вони торкнулися чийогось то коліна, спробували поцілувати жінку або поговорити на інтимні теми», – вважають авторки листа.

Нагадаємо, у жовтні 2017 року у New York Times і New Yorker вийшли матеріали про продюсера Харві Вайнштейна. У них йшлося про те, що протягом десятків років він домагався жінок, користуючись своїм становищем.

Після цього жінки стали розповідати про сексуальні домагання з боку інших відомих і впливових чоловіків в сфері шоу-бізнесу і політики.

На початку січня цього року зірки американського шоу-бізнесу заснували рух на захист жінок від сексуальних домагань.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+