Слухати

Бренд Svastone не вважає написи на своїх футболках расистськими

10 січня 2018 - 18:05
На дискримінаційний напис «White baby — the future of our race» звернули увагу користувачі соцмереж

bez_imeni_18.png

«Біле маля — майбутнє нашої раси» // SVA STONE
«Біле маля — майбутнє нашої раси»
SVA STONE

Користувачі соціальних мереж звернули уваги на напис «Біле маля — майбутнє нашої раси» на дитячих футболках, які продає український виробник «Svastone». 

Громадське радіо звернулося до виробника за коментарем з приводу расистського характеру напису на дитячій футболці. 

«Тут мається на увазі те, що здорове майбутнє покоління є запорукою здорової патріотично вихованої української нації (українського покоління), — відповіла адміністрація сайту виробника Svastone, — українського здорового суспільства, що тримається на ґрунті здорової природньої родини: чоловік, жінка та дитина, або діти, а відтак і запорукою процвітаючої країни, що знаходиться в серці Європи».

Громадське радіо звернуло увагу лише на расистський напис на одній з одиниць продукції. Бренд процитував і норми кримінального законодавства України.

«Враховуючи наведене, із змісту написів на цих брендових футболках Svastone немає навіть жодного натяку на заклики до насилля на ґрунті расової, етнічної ворожнечі, що підпадало б під дію ч. 1 ст. 161 КК України. Навпаки, тут чітко видно шанування торговим брендом національних історії, традиції та міфології, а також символізації згуртованості українців по всій країні при зовнішній загрозі, не за походженням, а за проживанням в Україні», — зазначили у Svastone.

Нагадаємо, після того, як сотні користувачів соціальних мереж звинуватили бренд H&M у расистській рекламі, компанія прибрала цю рекламу та вибачилася.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+