Слухати

На Луганщині скажена кішка вкусила трьох дітей / Новини на Громадському радіо

На Луганщині скажена кішка вкусила трьох дітей

10 січня 2018 - 20:48
У місті не вистачає необхідної вакцини

На Луганщині у місті Сватове хвора кішка на сказ вкусила трьох дітей. Від початку року зафіксовано уже 10 випадків укусів.

Про це розповів у коментарі Громадському радіо гендиректор Сватівського районного територіального медичного об’єднання Ігор Плотніков.

«Із кінця 2017 року по сьогоднішній день були укушені близько 10 людей. Частково люди оплатили цю препарати у аптеці і наші лікарі здійснили вакцинацію», — розповів Ігор Плотніков.

Він підкреслив, що найбільш масові укуси фіксували із 1 січня.

«На вчорашній день були укушені 5 дітей. Ще двох людей вкусила собака», — зазначив Гендиректор Сватівського районного територіального медичного об’єднання.

Зараз діти перебувають у задовільному стані. Усі вони перебувають під наглядом лікаря. «У даному випадку по дітям були замовлені препарати», — каже Ігор Плотніков. Проте, відзначає, що у місті існує проблема із нестачею вакцини.

«На сьогодні державних поставок немає. Тому доводиться обходитись закупкою у аптеці. І на гроші самих людей, і на коштах, які виділяє додатково держадміністрація районної ради, або з резервів самої лікарні», — розповів Ігор Плотніков.

За його словами, вакцина проти сказу коштує близько 2800 гривень. Проте у разі укусу у верхні кінцівки, за словами Плотнікова, може знадобитись препарат імуноглобулін, який коштує від 6 до 8 тисяч.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+