Слухати

Приватбанк очолив чех Петр Крумханзл / Новини на Громадському радіо

Приватбанк очолив чех Петр Крумханзл

10 січня 2018 - 21:41
Раніше він працював, зокрема, в українській філії «Авалю»

Наглядова рада Приватбанку призначила нового голову правління — ним став Петр Крумханзл. Про це повідомляють у прес-службі банку.

«Одна з сильних сторін пана Крумханзла — це його чіткий стиль управління, спрямований на досягнення взаєморозуміння на шляху до виконання корпоративних завдань і цілей. Крім того, він має репутацію вартої довіри та надійної людини, відкритої і прямої у спілкуванні, здатної діяти раціонально в будь-якій критичній ситуації», — йдеться в повідомленні банку.

Крумханзль 1989 року закінчив Карлів університет у Празі, за освітою математик. Із 2004 по 2011 роки працював у різних відділеннях Райфайзенбанку, зокрема, в українській філії.

Також зазначається, що ​в якості члена правління з операційних питань в Райффайзен Банку Аваль Крумханзл під час кризи 2008 року зменшив витрати за рахунок реструктуризації мережі відділень і впровадив нові бізнес-моделі.

З 2011 по 2013 роки він працював у компанії Interim Management & Consulting, з 2013 по 2016 роки — головним операційним директором у словенській філії австрійської компанії Heta Asset Resolution.

Останнє місце роботи — головний операційний директор у китайському Home Credit China.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+