Слухати

Суд США заблокував рішення Трампа, яке дозволяє депортацію неповнолітніх нелегалів  / Новини на Громадському радіо

Суд США заблокував рішення Трампа, яке дозволяє депортацію неповнолітніх нелегалів

10 січня 2018 - 17:05
З 2012 року програма захистила від депортації приблизно 800 тисяч

Американський суд заборонив адміністрації президента Дональда Трампа припинити дію програми DACA, яка захищає від депортації дітей, нелегально привезених в США їхніми батьками.

Про це повідомляє Голос Америки.

Трамп скасував Програму відкладеної дії для прибулих в США неповнолітніх дітей (DACA) у вересні.

Федеральний окружний суддя Вільям Еслап з Сан-Франциско у вівторок, 9 січня, постановив, що програма повинна залишатися в силі поки судова справа з приводу рішення Трампа не завершиться.

Постанова судді з’явилася в той момент, коли президент Трамп і лідери Конгресу обговорюють докорінну імміграційну реформу.

З моменту введення в дію президентом Бараком Обамою в 2012 році програма захистила від депортації приблизно 800 тисяч молодих людей і надала їм право працювати у США легально.

Кілька штатів, організацій та фізичних осіб подали позови з метою захистити учасників програми, яких також називають «мрійниками».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+