Слухати

У Німеччині зносять село, щоб видобувати вугілля (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Німеччині зносять село, щоб видобувати вугілля (ФОТО)

10 січня 2018 - 19:22
Людей просять звільнити будинки й виїхати

Німецьке село Іммерат збираються зруйнувати, щоб видобувати буре вугілля. Знесення розпочали з історичної церкви доби ґрюндерства. Про це повідомляє DW.

Зрівняти село з землею запропонувала енергокомпанія RWE, яка й має займатися видобуванням вугілля. Селяни виступили проти, але на рішення це не вплинули. До протестів долучилися й активісти Greenpeace, які зайняли церкву незадовго до руйнування і вимагали не чіпати її до обрання нового уряду, який, імовірно, зможе захистити село. Активістів вигнали з церкви з допомогою поліції.

Жителів просять звільнити будинки й виїхати. Зараз там живе всього три родини, оскільки багато хто вже виїхав.

Також мають перенести цвинтар.

Село Іммерат розташоване над найбільшим вугільним басейном на захід від Кельна. Окрім Іммерата, в черзі на знищення стоять ще кілька сусідніх сіл.

Базиліка була збудована 1891 році.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+