Слухати

Журналістів Reuters у М’янмі можуть засудити до 14 років  / Новини на Громадському радіо

Журналістів Reuters у М'янмі можуть засудити до 14 років

10 січня 2018 - 15:33
Прокуратура М'янми звернулася із обвинуваченням до суду

Прокуратура М’янми подала до суду на двох репортерів Reuters через порушення закону про державну таємницю. За це їм загрожує до 14 років ув’язнення, інформує Reuters.

Громадяни М’янми 31-річний Ва Лон та 27-річний Кайав Со О були затримані місяць тому в рамках закону про державну таємницю після того, як вони нібито отримали під час вечері секретні документи від двох поліцейських.

Журналісти готували матеріал про переслідування військовими мусульманської меншини рохінджа в штаті Ракін. Внаслідок переслідування майже 650 000 людей втекли у Бангладеш.

У грудні 2017-го у М’янмі затримали двох журналістів Reuters.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+