Слухати

Бойовики передали Україні частину боргу за воду

11 січня 2018 - 11:38
Місія ОБЄС сприяла передаванню грошових коштів
Бойовики передали Україні частину боргу за воду  / Новини на Громадському радіо

Бойовики так званої «ЛНР» поблизу населеного пункту Щастя передали Україні частину боргу за водопостачання. Про це повідомляється у звіті місії, інформує сайт СММ ОБСЄ.

«На мості південніше підконтрольного уряду м. Щастя (20 км на північ від Луганська) спостерігачі здійснювали моніторинг і сприяли передаванню грошових коштів з непідконтрольних урядові районів Луганської області до підконтрольних. Згідно з отриманими повідомленнями, таку процедуру здійснювали через наявність заборгованості за комунальні послуги з водопостачання», — йдеться в повідомленні.

Наразі не відомо про яку суму йдеться. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+