Слухати

Бойовики в Луганську затримали помічників міжнародної гуманітарної організації / Новини на Громадському радіо

Бойовики в Луганську затримали помічників міжнародної гуманітарної організації

11 січня 2018 - 10:58
У Луганську заявляють, що місцеві помічники міжнародної гуманітарної організації Action Contre la Faim нібито працювали на українські спецслужби

У тимчасово непідконтрольному Україні Луганську бойовики затримали людей нібито причетних до діяльності організації ACF («Action Contre la Faim» або «Рух проти голоду»).

Про це йдеться у сюжеті підконтрольного бойовикам телеканалу.

На відео показано офіс, в якому знаходиться кілька людей. Туди зайшли озброєні люди та поклали цих нібито працівників офісу обличчям на підлогу.

В сюжеті зазначається, що нібито люди організації ACF працювали під прикриттям луганської громадської  організації «Народна взаємодопомога» на українські спецслужби. А саме, цим людям закидають те, що вони збирали інформацію про соціально-політичне та економічне становище на непідконтрольній території Луганської області.

У так званій «ЛНР» переконують, що вони вилучили документи, переписку, звіти про проведення соціологічних досліджень та інші документи, які нібито підтверджують «протиправну діяльність».

Рух проти голодує є міжнародною гуманітарною організацією, яка виникла у Франції у 1979 році. Організація прагне до припинення глобального голоду і намагається запобігати недоїданню, забезпечувати громадам доступ до безпечної води та стале вирішення проблеми голоду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+