Слухати

Цирк «Кобзов» працює, але не має права продавати квитки / Новини на Громадському радіо

Цирк «Кобзов» працює, але не має права продавати квитки

11 січня 2018 - 18:59
Власник цирку заперечує випадки спалаху кору в цирку на Контрактовій, керівник Держпромспоживслужби підтверджує

Причини закривати цирк «Кобзов» на Контрактовій площі немає. Про це Громадському радіо сказав власник цирку Микола Кобзов.

Жодного офіційного документу з вимогою закриття цирк не отримував. Власник цирку вважає: тому що для закриття цирку на Контрактовій зараз немає підстав.

«До нас приїжджала перевірка, але ми розуміємо, що це просто роздутий в інтернеті скандал, — коментує Микола Кобзов. — Ще з минулого року на цирк Кобзов потужно «наїжджають», його намагаються знищити і закрити. Ми стали жертвою незрозумілих поки що осіб, або конкурентів».

Нагадаємо, 10 січня у КМДА повідомили про закриття цирку Кобзов на Подолі на місяць через спалах кору.

За словами власника цирку жоден працівник у Києві на кір не хворів, в Чернівцях був лише один випадок. Медогляд, каже Микола Кобзов, останній раз співробітники цирку проходили 15 грудня. 

Керівник Головного управління Держпродспоживслужби Олег Рубан надав протилежну інформацію. За його словами припис щодо проведення обмежувальних заходів та додаткових медичних оглядів цирк «Кобзов» отримав учора, 10 січня.

«На сьогоднішній день обмежено продаж квитків, замінено групу персоналу в самому закладі, — сказав Олег Рубан. — Увесь персонал, який ймовірно контактував з хворим на кір, відправлено на додатковий медичний огляд».

За словами киян цирк на Подолі сьогодні не припиняв роботу. Олег Рубан зазначив, що має офіційний лист від адміністрації щодо припинення продажу квитків відсьогодні, 11 січня. У разі невиконання припису цирку загрожуватиме кримінальна відповідальність.

Жодного офіційного підтвердження про медичні огляди працівників цирку Держпродспоживслужба поки що не отримувала. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+