Слухати

Держава контролюватиме обіг криптовалют в Україні / Новини на Громадському радіо

Держава контролюватиме обіг криптовалют в Україні

11 січня 2018 - 18:01
Державний контроль потрібен заради уникнення криміналізації криптовалют

За словами Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова розвиток ринку криптовалют не може залишатися поза увагою держави. Про це він сказав під час засідання Національного координаційного центру кібербезпеки, повідомляє Рада національної безпеки та оборони України.

Відсутність контролю з боку держави, на думку влади, створює передумови для оплати заборонених товарів (наркотиків та зброї) та дає можливість фінансуванню тероризму. 

«Зважаючи на швидкий розвиток криптовалют у світі, це питання не може залишатися поза увагою держави», — сказав Секретар РНБО України.

Національний координаційний центр кібербезпеки доручив органам влади створити робочу групу щодо регулювання обігу криптовалют.

До робочої групи входитимуть представники Нацбанку, Міністерства фінансів, Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, СБУ, Нацполіції, Держслужби фінансового моніторингу, Державної фіскальної служби та Державної служби спецзв’язку та захисту інформації. 

Робоча група планує проводити моніторинг криптовалютних транзакцій та ідентифіковувати суб’єкти операцій з криптовалютами. Також планується визначення порядку оподаткування криптовалютних операцій.

Нацбанк України заявив про опрацьовування питання доцільності випуску власної криптовалюти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+