Слухати

ЛЕО готує відключення електроенергії на підконтрольних та непідконтрольних територіях / Новини на Громадському радіо

ЛЕО готує відключення електроенергії на підконтрольних та непідконтрольних територіях

11 січня 2018 - 16:03
Знеструмлення плануються з понеділка наступного тижня

Луганське енергетичне об’єднання готує списки на відключення електроенергії підприємств через борги на підконтрольних та непідконтрольних Україні територіях. Про це Громадському радіо повідомив генеральний директор ЛЕО Володимир Грицай

У листопаді ЛЕО відключило електропостачання деяким підприємствам на непідконтрольній Україні території, а саме частині Попаснянського водоканалу — Петровській водозабірній споруді.

Станом на перше січня борг Попаснянського водоканалу становить 167 млн грн. Щомісячна недоплата підприємства — близько половини суми витрат. Зокрема, витрати на електроенергію у грудні становили 9 млн грн., сплатили лише 4 млн.

З понеділка планується відключення ще кількох об’єктів Попаснянського водоканалу — першої та другої ЗФС (західна фільтрувальна станція — ред.). Відключити постачання електроенергії централізовано ЛЕО не має можливості. Тому впродовж 2017 року подає заявки на відключення ЗФС через борги до Укренерго. На сьогоднішній день жодну з них не задовольнили.

На підконтрольній Україні території найбільший борг має Лисичанський водоканал, це близько 130 млн грн. Сєвєродонецька ТЕЦ має борг більше 50 млн.

Зараз формуються списки підприємств, яким відключатимуть електропостачання, на підконтрольній та непідконтрольній Україні територіях. Відключення плануються з понеділка наступного тижня. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+