Слухати

«ЛНР» перед Новим роком скасувала акредитації іноземним журналістам  / Новини на Громадському радіо

«ЛНР» перед Новим роком скасувала акредитації іноземним журналістам

11 січня 2018 - 13:49
Так, на думку правозахисника, бойовики будують інформаційний вакуум

У так званій «ЛНР» перед Новим роком журналістам іноземних ЗМІ скасували акредитації. Про це в коментарі Громадському радіо повідомив керівник Східної правозахисної групи Павло Лисянський.

«В кінці 2017 року іноземних журналістів так званої «ЛНР» лишили акредитації. Тобто вони будують інформаційний вакуум і всіх, хто буде намагатись прорвати його, вони будуть усувати», — зазначив Лисянський.

Павло Лисянський зазначив, що бойовики розглядали прізвище кожного журналіста та вирішували кому залишати акредитацію, а кому — скасовувати.

Він зазначив, що не знає точної кількості журналістів, кого позбавили акредитації або не дали її. Та додав, що до Східної правозахисної групи зверталися до десятка журналістів з проханням допомоги у отриманні акредитації для роботи на непідконтрольній “ЛНР”.

Читайте також: У «ЛНР» затримали трьох помічників міжнародної гуманітарної організації, - правозахисник

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+