Слухати

Родичі зниклих безвісти обговорили з СБУ створення групи пошуку

11 січня 2018 - 19:45
Родичі зниклих безвісти на Донбасі заявили про готовність перейняти досвід пошуку у людей, чиї близькі зникли під час балканськго та грузино-абхазського конфліктів
Родичі зниклих безвісти обговорили з СБУ створення групи пошуку / Новини на Громадському радіо

Родичі зниклих безвісти на Донбасі зустрілися зі співробітниками СБУ в Києві. Про це Громадському радіо розповіла голова Всеукраїнського союзу матерів та родичів учасників АТО «БЕРЕГИНЯ» Алла Макух.

За її словами, родичі зниклих безвісти звернулися до СБУ з проханням створити групу з пошуку, до якої увійшли б матері зниклих безвісти.

«Ми розповіли про свої кроки, які робили до того. Ми зверталися до представників різних посольств з проханням вплинути на проблему, щоб створити міжнародну групу з пошуку. Ми зверталися до представників нормандського формату, мінського формату. Також ми обговорили той момент, що ми готові спілкуватися з материнськими групами, які беруть участь і займаються пошуками зниклих безвісти в балканському конфлікті та в грузино-абхазському конфлікті», — сказала голова Всеукраїнського союзу матерів та родичів учасників АТО «БЕРЕГИНЯ».

Алла Макух зазначила, що грузинська сторона запросила українських матерів до себе, щоб поділитися з ними досвідом зі створення цієї групи.

Вона розповіла, що один зі звільнених 27 грудня вважався зниклим безвісти.

«Серед полонених також була людина, якої не було в списках звільнення, але, можна сказати, що це була людина саме зі зниклих безвісти. Наша сторона подає на звільнення більше 70 людей. З них лише 29 підтверджує та сторона, але є певні умови на те, що наша сторона може доказати, що хлопці є в деяких місцях», — додала голова Всеукраїнського союзу матерів та родичів учасників АТО «БЕРЕГИНЯ».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+