Слухати

Російський мільярдер подав позов проти Манафорта  / Новини на Громадському радіо

Російський мільярдер подав позов проти Манафорта

11 січня 2018 - 09:54
Адвокат Манафорта здивувався висунутим звинуваченням

Компанія, пов’язана із російським мільярдером Олегом Дерипаскою, подала до суду на колишнього керівника передвиборної кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта, інформує Bloomberg.

Російський мільярдер стверджує, що був обманутий Манафортом після інвестування 18,9 млн доларів в українське підприємство, яке надавало послуги кабельного телебачення.

У позові, поданому 10 січня в суд штату Нью-Йорк компанією Surf Horizon Ltd. Дерипаски, йдеться, що Манафорт і його колишній помічник Рік Гейтс використовували інвестиції як «свої особисті скарбнички», «переміщаючи кошти туди і назад» без будь-яких видимих ​​причин.

Нове судове провадження частково стосується звинувачень США щодо Манафорта у справі відмивання грошей, висунутого 27 жовтня адвокатом Робертом Мюллером.

Дерипаска очікує, що йому компенсують  збитки у 1,75 мільйона доларів, а також накладуть штраф у  розмірі 25 мільйонів доларів США за «грубу недбалість, явну нелояльність і жадібний саморозподіл» Пола Манафорта і Ріка Гейтса.

Речник Манафорта Джейсон Малоні сказав, що позов був для них сюрпризом.

«Це комерційна справа, яка, на нашу думку, уже була розглянута і врегульована кілька років тому, — сказав Малоні. — Ми відповімо, якщо ми повинні це зробити, у відповідному порядку».

У жовтні 2017 року Пола Манафорта і його ділового партнера Ріка Гейтса звинуватили по 12 статтям, в тому числі у відмиванні грошей, а також в лобіюванні інтересів іноземної держави. 

5 листопада Пол Манафорт запропонував понад 12 млн доларів за звільнення з-під домашнього арешту.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+