Слухати

«Русское радио» позапланово перевірятимуть на дотримання мовних квот / Новини на Громадському радіо

«Русское радио» позапланово перевірятимуть на дотримання мовних квот

11 січня 2018 - 12:20
Станція не веде достатню кількість програм українською

«Русское радио» позапланово перевірятимуть на дотримання мовних квот. 11 січня позапланову перевірку призначила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення. Про це Нацрада повідомила на своєму офіційному сайті. 

«Моніторингом ефіру радіостанції 4 грудня 2017 року зафіксовано ознаку порушення ліцензіатом вимог частини п’ятої статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки частка ведення програм державною мовою становила 52%. Тоді як законодавством передбачено, що протягом другого року (з 08.11.2017) дії закону вона має становити не менше як 55%», — зазначили у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+