Слухати

Ткану мапу Криму створюють у Кропивницькому / Новини на Громадському радіо

Ткану мапу Криму створюють у Кропивницькому

11 січня 2018 - 17:39
Мапу Криму витчуть в рамках проекту «Ткана Україна»

Роботу над створенням тканої мапи Криму почала майстриня килимарства Валентина Добровольська. Про це повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Ткана мапа Криму — частина всеукраїнського проекту «Ткана Україна», в рамках якого витчуть мапи всіх регіонів України у традиційних місцевих техніках. Проект ініціювала номінантка ґранту Президента України Дарина Алєксєєнко.

Допомагати у створенні полотна будуть працівники Кропивницького обласного шпиталю для ветеранів війни, волонтери та один з учасників АТО, що перебуває на лікуванні у шпиталі.

«Майстер з Криму зробив схему, відправив її, і ми за цією схемою будемо працювати, — розповіла Валентина Добровольська. — Ім’я майстра озвучувати не будемо, ви ж розумієте, в якій вони там ситуації. Я весь час працюю з військовими, я хочу, щоб вони знали, що Крим — це Україна, і вони мають право на перші стібки в цій роботі, вони достойні того, щоб її почати. Я хочу, щоб всі знали, що Крим — це Україна».

img_20 180 111_111 930-650x366.jpg

«Я хочу, щоб всі знали, що Крим – це Україна» //
«Я хочу, щоб всі знали, що Крим – це Україна»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+