Слухати

У «ЛНР» затримали трьох помічників міжнародної гуманітарної організації, - правозахисник / Новини на Громадському радіо

У «ЛНР» затримали трьох помічників міжнародної гуманітарної організації, - правозахисник

11 січня 2018 - 13:10
Місцевим помічникам міжнародної гуманітарної організації Action Contre la Faim інкримінують шпіонаж

У тимчасово непідконтрольному Україні Луганську так звана «МГБ ЛНР» затримали трьох помічників міжнародної гуманітарної організації ACF («Action Contre la Faim» або «Рух проти голоду»).

Про це повідомив у коментарі Громадському радіо керівник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський.

«У мене є інформація, що зараз працюють із трьома. Їх допитує так зване слідство. Ситуація поки не зрозуміла, чи будуть ці люди арештовані. На сьогодні вони затримані», — зазначив правозахисник.

За його словами, операцію по затримці людей організувала так звана «МГБ ЛНР».

«Вони моніторили цю організацію три місяці. Вони допитували людей, які працювали із цією організацією. У них є задокументовані допити людей», — зазначив Павло Лисянський.

За його словами, зараз організації інкримінують шпіонаж. 

Раніше підконтрольні бойовикам телеканали повідомили, про затримання людей, які нібито причетні до діяльності організації ACF. Повідомлялось, що нібито люди організації ACF працювали під прикриттям луганської громадської  організації «Народна взаємодопомога» на українські спецслужби. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+