Слухати

Українську оперу «Йов» покажуть у Нью-Йорку / Новини на Громадському радіо

Українську оперу «Йов» покажуть у Нью-Йорку

11 січня 2018 - 14:49
Оперу режисера Влада Троїцького представлять у Нью-Йорку в рамках фестивалю Prototype

Українську оперу «Йов» представлять на Міжнародному фестивалі опери та сучасного театру Prototype у Нью-Йорку. Про це повідомляє «Дзеркало тижня». 

Над оперою працювали композитори Роман Григорів, Ілля Розумейко, режисер Влад Троїцький та артисти формації Nova Opera.

Композитор Роман Григорів повідомив виданню, що, крім п’яти перфомансів опери-реквієма «Йов», в рамках фестивалю артисти формації Nova Opera виконають дві меси на латинські сакральні тексти та музику Григоріва і Разумейко: в українській церкві у Стенфорді та в бруклінській церкві Нью-Йорку – Our lady of refuge Church.

Опера-реквієм «Йов» була створена в 2015 році для фестивалю ГогольFEST. Її вже виконували в Любліні, в театрі Шекспіра у Гданську, в Македонській опері в Скоп’є, скляній залі Віденської філармонії та в Копенгагені. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+