Слухати

В «ЛНР» заявили про повне припинення роботи оператора Vodafone

11 січня 2018 - 15:49
За попередньою інформацією, стався порив магістрального оптоволоконного кабелю в районі населеного пункту Оленівка на території Донецької області
В «ЛНР» заявили про повне припинення роботи оператора Vodafone / Новини на Громадському радіо

Мобільний оператор Vodafon повністю перестав працювати на підконтрольній угрупованню «ЛНР» території. Причина - порив кабелю в «ДНР», йдеться на підконтрольному бойовикам сайті Луганськіонформцентр.

Зазначається, що 11 січня 2018 року біля 14.10 відбулася повна зупинка обслуговування абонентів українського оператора зв’язку» Vodafone Україна на всій території «ЛНР».

За повідомленням технічного персоналу, що обслуговує територію ОРЛО, стався порив магістрального оптоволоконного кабелю в районі населеного пункту Оленівка на території Донецької області. Ремонтно-відновлювальні роботи мають розпочатися найближчим часом.

Зазначимо, що Громадському радіо не вдалося додзвонитися абонентам на непідконтрольній території.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+