Слухати

Гройсман: Проблема корупції в Україні перебільшена  / Новини на Громадському радіо

Гройсман: Проблема корупції в Україні перебільшена

12 січня 2018 - 13:19
На думку прем'єр-міністра України, так намагаються дестабілізувати ситуацію в Україні

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в інтерв’ю грузинському Forbes, що проблема корупції в країні є перебільшеною.

«Я вважаю, що багато наших ворогів зацікавлені в дестабілізації України, і вони завжди говорять про проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція широко поширена. І вони роблять це всюди, в тому числі за кордоном. Час від часу я стикаюся з цією проблемою, але вважаю, що вона перебільшена», — заявив Гройсман.

Він також зазначив, що поширення інформації про корупцію спрямоване на те, щоб «Україна з її населенням у 40 млн осіб виглядали дуже погано».

У той же час, за словами Гройсмана, корупція залишається поширеною в правоохоронних органах, держустановах, судах та органах, які видають дозволи та ліцензії.

Читайте також: Хабар 5000 грн. за нетверезе водіння? Блогер звинувачує харківську поліцію (ВІДЕО)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+