Слухати

У Києві нові трамваї оздоблюють портретами видатних українців(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Києві нові трамваї оздоблюють портретами видатних українців(ВІДЕО)

12 січня 2018 - 16:21
Також у кожному трамваї будуть демонструвати відео про видатну особистість

Наприкінці грудня до Києва надійшла партія сучасних польських трамваїв PESA 5-го покоління зі низькою підлогою, кондиціонерами та Wi-Fi. 

Частину нових трамваїв почали оформлювати портретами видатних українців, інші уже курсують на Борщагівській лінії швидкісного трамвая, інформує сайт КМДА.

Зазначається, що трамваї будуть оздоблені портретами Анни Київської, Ярослава Мудрого, Сержа Лифаря, Владислава Городецького, Казимира Малевича, Івана Фундуклея, Марії Заньковецької, та Олександра Вертинського.

«Окрім того, у кожному трамваї встановлений відеоекран, на якому демонструватимуть короткий відеоролик про ту чи іншу видатну особистість», —йдеться у повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+