Слухати

Смаколики для поранених бійців АТО готують на благодійному святі у Києві / Новини на Громадському радіо

Смаколики для поранених бійців АТО готують на благодійному святі у Києві

13 січня 2018 - 13:55
Волонтери та дружини бійців готують вареники

26 755 477_1 517 697 748 347 976_1 224 814 805_n.jpg

Варенички за особливим рецептом // Громадське радіо /Андрій Кобалія
Варенички за особливим рецептом
Громадське радіо /Андрій Кобалія

Благодійне свято для створення подарунків пораненим бійцям АТО в столичному шпиталі проходить в музеї Івана Гончара. Подробиці розповідає кореспондент Громадського радіо

Кілька десятків людей, серед яких як дружини воїнів, так і волонтери, усі разом ліплять вареники. Пізніше плануються і інші майстер-класи. Одна з кураторів ліпки вареників, жінка з Черкащини, розповідає, що має свій особливий рецепт. 

За півгодини в цій же будівлі по вулиці Лаврській почнеться концерт народних музикантів, після чого усі разом зберуть приготовані наїдки і відвезуть до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+