Слухати

Трамп «у дірі» на обкладинці New Yorker / Новини на Громадському радіо

Трамп «у дірі» на обкладинці New Yorker

13 січня 2018 - 09:25
Американські ЗМІ повідомляли, що Трамп назвав африканські країни «брудними дірами». New Yorker обіграв цей вислів

«Брудними дірами» («shithole») африканські країни Президент США Дональд Трамп назвав під час наради в Білому домі. Про це повідомили Reuters з посиланням на власні джерела. Цитату президента підтверджували і інші американські ЗМІ — агенція АР, телеканал CNN, газета The Washington Post.

«Навіщо нам усі ці люди з Африки? Ці країни — брудні діри. Нам треба більше людей із Норвегії», — за словами кореспондента Reuters сказав Трамп.

Американський журнал New Yorker обіграв слова президента США. Нову обкладинку випуску видання, на якій людина з зачіскою Дональда Трампа визирає з чорної діри, анонсувала заступниця директора з розвитку аудиторії New Yorkera.

Автор ілюстрації —художник Ентоні Руссо. Він назвав свою роботу «В дірі». Випуск з іронічною обкладинкою вийде 22 січня.

Група послів африканських держав при ООН вимагають вибачень від президента. 54 країни назвали подібні висловлювання нетерпимими та образливими, пише DW з посиланням на AFP.

Сам президент США заперечує слова, що йому приписують.

«Риторика, яку я застосовував на нараді DACA (з питань заборони депортації неповнолітніх мігрантів – ред.), була жорсткою, але така риторика не використовувалася», — написав Трамп.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+