Слухати

У Києві активісти закрили на замок російській центр(ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Києві активісти закрили на замок російській центр(ВІДЕО)

13 січня 2018 - 17:36
«Чорний Комітет» вимагає ліквідувати російський центр

У Києві активісти «Чорного Комітету» повісили замок на воротах Російського центру науки і культури, обмотавши їх ланцюгом.

Також на будівлі центру розмістили листівку «Смерть Росії», йдеться у повідомленні організації «Чорний комітет».

«Російський центр науки і культури – це офіційна урядова організація РФ, яка займається антиукраїнською пропагандою, проводить курси російської мови, організовує поїздки українських дітей на територію держави-агресора. Ця організація є одним з методів поширення російського імперіалізму та загрожує незалежності України» — йдеться у повідомленні.

У організації «Чорний Комітет» наголошують, що «в Україні не можуть існувати пропагандистські, імперіалістичні структури РФ».

«Тому ми будемо докладати всіх зусиль, щоб ця організація була ліквідована», — кажуть у «Чорному Комітеті».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+