Слухати

У США видали антологію української прози та поезії / Новини на Громадському радіо

У США видали антологію української прози та поезії

13 січня 2018 - 08:40
До книги увійшли 15 українських авторів

Антологію сучасної української поезії та прози видали в США. Про це видавництво Івана Малковича «Абабагаламага» повідомило на своїй сторінці у Facebook.

Антологія названа рядком з вірша Івана Малковича: The White Chalk of Days: Contemporary Ukrainian Literature AnthologyБіла крейда днів: Антологія сучасної української літератури»).

До книги увійшли твори таких авторів: Юрій Андрухович, Софія Андрухович, Андрій Бондар, Олександр Бойченко, Юрій Винничук, Василь Ґабор, Сергій Жадан, Андрій Курков, Олег Лишега, Іван Малкович, Віктор Неборак, Тарас Прохасько, Мар’яна Савка, Грицько Чубай, Любов Якимчук. Упорядник Антології — Марко Андрейчик.

Читайте також: Антологія «Порода»: можливість пізнати Донбас як частину українського простору.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+