Слухати

У Відні тисячі людей протестують проти боротьби з міграцією(ФОТО, Відео) / Новини на Громадському радіо

У Відні тисячі людей протестують проти боротьби з міграцією(ФОТО, Відео)

13 січня 2018 - 18:18
Обурення людей викликали плани керівництва країни боротися з міграцією

У столиці Австрії 13 січня на вулиці вийшли кілька тисяч людей на протест проти нового правоконсервативного уряду.

Обурення людей викликали плани керівництва країни боротися з міграцією, передає DW.

Окрім того, організатори маніфестації закидають кабінету Себастіана Курца расистські, екстремістські та неофашистські ухили.

«Нові фашисти не підкорять нашу країну», — заявив один з активістів «Платформи за людяну політику надання притулку», Міхаель Ґеннер на протесті у Відні.

Поліція зазначає, що демонстрація мирна. До участі в акції закликали також організації «Наступ на правих» та «Плафторма радикальних лівих».

15 грудня 2017 року консервативна Австрійська народна партія (АНП) та правопопулістська Австрійська партія свободи (АПСдосягли згоди щодо формування нового уряду.

18 грудня очільник Австрійської народної партії (АНП) Себастіан Курц склав присягу канцлера Австрії, що викликало протести. Віце-канцлером в новому уряді став Гайнц-Крістіан Штрахе — лідер правопопулістської Австрійської партії свободи (АПС).

Новий віце-канлцер Гайнц-Крістіан Штрахе на початку січня заявив, що нова парламентська більшість зупинить нелегальну міграцію до Австрії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+