Слухати

В «ДНР» заявили про зникнення трьох рибалок

13 січня 2018 - 17:06
Троє рибалок вийшли в море на моторному човні, але в призначений день, 12 січня, на базу не повернулися

В так званій «службі по маломірних суднах МНС ДНР» заявили про те, що розшукують трьох рибалок, які пішли в море і не повернулися. Про це пише підконтрольний так званій  «ДНР» сайт ДАН.

Стверджується, що про зникнення рибалок оповістила дружина одного з чоловіків. За її словами, троє рибалок вийшли в море на моторному човні, але в призначений день, 12 січня, на базу не повернулися.

«Станом на 10:00 13 січня інспекторами ГИМС була обстежена водна поверхня від кордону Російської Федерації в селищі Холодна до селища Сєдове ДНР», — йдеться в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+