Слухати

В ОРДЛО пояснили, чому не можуть відновити зв’язок Vodafone  / Новини на Громадському радіо

В ОРДЛО пояснили, чому не можуть відновити зв’язок Vodafone

13 січня 2018 - 19:28
В ОРДЛО стверджують, що місце розриву магістрального оптоволоконного кабелю знаходиться на підконтрольній Україні території

Відновлення зв’язку мобільного оператора Vodafone ускладнюється відсутністю доступу у фахівців «ЛНР» і «ДНР» до місця розриву магістрального оптоволоконного кабелю, який знаходиться на підконтрольній Україні території, повідомляє підконтрольний бойовикам сайт Луганськінформцентр. 

В повідомленні зазначається, що місце розриву магістрального оптоволоконного кабелю знаходиться на підконтрольній Україні території, а доступу туди представники ОРДЛО не мають.

Разом з тим в компанії Vodafone Громадському радіо повідомили, що наразі не мають жодних новин щодо того, коли відновиться зв’язок та чекають інформацію від координаторів стосовно можливості налагодити роботу мережі. 

«Якщо підтвердиться, що пошкодження сталися на непідконтрольній Україні території, у нас не буде можливості якось вплинути на ситуацію», — додали в компанії. 

Нагадаємо, 11 січня в «ЛНР« заявили про повне припинення роботи оператора Vodafone.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+