Слухати

Вибори в Чехії: в другому турі може перемогти більш прихильний до України кандидат / Новини на Громадському радіо

Вибори в Чехії: в другому турі може перемогти більш прихильний до України кандидат

13 січня 2018 - 11:07
Другому туру бути: у першому турі Земану прогнозують 42,5% голосів, Драґошу — менше 30%

Перший тур виборів у Чехії триватиме до кінця сьогоднішнього дня. Про перебіг подій та настрої виборців Громадському радіо розповідає співредактор Європейської правди Юрій Панченко

«Згідно останніх опитувань у першому турі нинішній президент Мілош Земан може отримати 42,5% голосів, тоді як у його опонента може не бути і 30%»

За попередніми даними про перемогу в першому турі не йдеться. Очікується другий тур. За словами Юрія Панченка підтримка Земана зараз — його максимум, і перед другим туром ця підтримка не має суттєво зрости. 

«За цими ж опитуваннями, якщо у другому турі будуть два кандидати, то Єже Драґош перемагає: 48% на 46%»

Інші кандидати вже заявили, що у другому турі закликатимуть своїх прихильників підтримувати Драґоша. 

«Єже Драгош не політик, він колишній президент Чеської академії наук, вчений-хімік. Драґош — проєвропейський та проукраїнський. Він розуміє, що відбулося в Криму, що відбувається на Донбасі. Він розуміє, що країні потрібна зброя для захисту і абсолютно підтримує європейське прагнення України». 

Читайте також: Мілош Земан закликав узаконити анексію Криму

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+