Слухати

Закарпаття: в Хусті на вулиці вбили екзотичного удава  (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Закарпаття: в Хусті на вулиці вбили екзотичного удава (ФОТО)

13 січня 2018 - 13:10
Удав на світлині не виглядає хворим і виснаженим

У закарпатському райцентрі Хуст, на вулиці Пирогова, містяни вбили понад двометрового екзотичного удава. Про це пише «Закарпаття онлайн» посилаючись на користувачів соцмереж, але не вказуючи, хто саме автор світлин та повідомлення. 

«Судячи зі світлин, стовідсотково йдеться про неотруйного імператорського удава, що в природних умовах мешкає в Центральній і Південній Америці. Якщо справді йдеться про вбивство ще живого плазуна, то очевидно, що змія незадовго перед тим втекла з якогось помешкання неподалік, бо при 10-градусному холоді тварина, що мешкає винятково в теплому тропічному кліматі, могла бути відносно активною аж ніяк не більше півгодини, – прокоментував ситуацію журналіст Олег Диба, власник ужгородського кафе-екзотаріуму «Акваріум», де, з-поміж іншого, мешкає пара таких удавів.

«Вбивати такого екзота – середньовічне дикунство, породжене невіглаством. У цивілізованих країнах громадяни в схожих випадках викликають поліцію або рятувальників, тоді як у нас – намагаються в жорстокий спосіб втілити свої первісні інстинкти і страхи» — додав Олег Диба.

З його слів, удав на світлині не виглядає хворим і виснаженим. А імператорські удави – невибагливі і неагресивні тварини, а тому часто утримуються в неволі, в спеціально обладнаних тераріумах.

udav.jpg

Удав // zakarpattya.net.ua
Удав
zakarpattya.net.ua

udav2.jpg

Удав // zakarpattya.net.ua
Удав
zakarpattya.net.ua

udav3.jpg

Удав // zakarpattya.net.ua
Удав
zakarpattya.net.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+