Слухати

Бійці Грузинського легіону перейшли у 72-гу бригаду / Новини на Громадському радіо

Бійці Грузинського легіону перейшли у 72-гу бригаду

14 січня 2018 - 19:34
Перехід стався через конфлікт із командиром 54-ї бригади

Бійці «Грузинського легіону» перейшли до 72-гої окремої механізованої бригади через конфлікт із командиром 54-ї бригади, який відбувся на початку січня. 

Про це розповів у коментарі Громадському радіо командир «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі.

«Конфлікт полягав у самому командирі бригади, тому що деякі його прикази були некомпетентні. Ми, як військовослужбовці, не обговорювали ці прикази, а виконували. І це викликало хвилю обурення у самих військовослужбовців. Виходячи із цього, ми прийняли таке рішення», — розповів командир легіону.

Зараз бійці грузинського об’єднання повністю перейшло до 72-гої окремої механізованої бригади

«Із командиром у нас попередньо уже була розмова. Він дуже добре нас прийняв. Він був ознайомлений із нашою діяльністю і це його потішило», —розповів Мамулашвілі.

На початку січня на сторінці «Грузинського легіону» з’явилося повідомлення про те, що їхні бійці повним складом покинули 54-ту бригаду «через некомпетентність командира Олексія Майстренка та його оточення, а також незаконних наказів, виданих ним». Причиною стала спецоперація проведена 16 грудня, у результаті якої отримали поранення більше десятка грузинів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+